Přejeme šťastné a veselé Vánoce a vše dobré do roku 2009!

23.11.2008 Řádění na sněhu na procházce i s kamarády na cvičáku.

Pusťte nás na to

15. - 17.11. 2008 Tento prodloužený víkend jsme strávili ve Smržovce, kde jsme navštívili Nessie a Atynku s jejich paničkou, také jsme navštívili botanickou zahradu. I když počasí nebylo zrovna příjemné, přesto se nám ve Smržovce velice líbilo a děkujeme za krásné ubytování a procházky.

 

1.11.2008 Tak dnes se nám nedařilo jako v Hloubětíně. Zúčastnili jsme se 6. halových dvojzkoušek - Villa Gineta. V obou bězích jsme se diskvalifikovali. Nejprve měla panička strach z toho, jak nám to půjde pěhat v hale a v písku, což se nakonec ukázalo, že vůbec nebylo problém. Darthík se na oba běhy těšil. Určitě to byla pro nás nová zkušenost a z chybiček se poučíme, hlavně tedy panička. Také jsme se zde potkali s Black Rose. Za společné fotečky děkujeme Martině. My jsme s sebou sice foťák měli, ale jelikož v něm chyběla paměťová karta, tak jsme kupodivu nic nenafotili...

 

28.10.2008 Zúčastnili jsme se našeho prvního oficiálního závodu HLOUBĚTÍNSKÉHO DRAKA, který dopadl nad naše očekávání. Já jsem tam jela s tím, že budeme rádi, když vůbec doběhneme. No a my jsme ve zkoušce agility doběhli na 2. místě bez jediné chybky z 24 účastníků a v jumpigu jsme se umístili na 18 místě v kategorii Large z 50 účastníků (z toho na 5. místě z 24. účastníků LA1) , rozhodčí Alice Glöcknerová. Takže jsme nad míru spokojení. Darthík byl moc a moc šikovný. Odtud máme fotečky všech ostatních, jen né naše, páníček byl prý nervózní, což docela chápu, ale moc děkujeme za video Jitce, které je v sekci agility.

 

11.10.2008  Dnes jsme se zúčastnili neoficiálních závodů v Mladé Boleslavi při oficiálních závodech Apple cup. Agility 3. místo, Jumping 9. místo, Rovinka 3. místo z 19. 

 

5.10.2008 Tak dnes na tréninku flyballu jsme přešli na box, zatím nám moc nejde náběh na něj, ale určitě vše zlepšíme.

27.9 - 28.9.2008 Tento víken jsme s Darthem a jeho kamarádem Charliem (a samozřejmě s jeho paničkou) na soustředění agility v Opatovicích nad Labem, bohužel ale nemáme fotky.

 

 23.9.2008 Dnes slaví Dárthík své druhé narozeniny. Přejeme mu hlavně hodně zdravíčka, také hodně kostiček, tenisákového a vodního šílenství. Jsme moc rádi, že je naším skvělým společníkem!!!

 
21.9.2008 Dnes konečně na cvičáku padlo pořádné slovo ohledně flyballu, že musíme konečně začít dělat něco pořádně, abychom mohli vyjet i někam na závody. Tak doufejme, že se nám to podaří, jen je škoda, že teď dvakrát na cvičáku nebudeme, neboť jedeme na soustředění agility do Opatovi nad Labem.

13.9.2008 Dnes jsme se znovu zúčastnili neof. závodů tentokrát v Nymburce. Zde se běžel pouze jeden běh v naší kategorii, bohužel jsme se opět diskli. Docela mne to mrzí, neboť Darthík velice pěkně běžel a udělal i všechny zóny. Zde se ukázala pravdivá rada moudrých a zkušených říkat povely VČAS!!! Za fotky děkujeme ZKO Nymburk.

30.8.2008 Jsme jeli na neof. závody do Č.Třebové - bohužel agility i jumping disk. Jelikož jsme jeli s Darthíkem sami, tak fotky ani video není.

10.8 - 16.8.2008 jsme se zúčastnili výcvikového tábora ve Větřkovicích, kde se nám velice líbilo a měli jsme i moc pěkné počasí. Byli jsme zde i s Charliem, Florinkou a samozřejmě s jejich paničkami. Také jsme se zde potkali s Caschem Lusikou, je to opravdu moc pěkný a šikovný pes. Doufáme, že budeme moci přijet i příští rok, zde jsou k nahlédnutí fotečky.

4.8.2008 Doplněny plánované akce do rubriky plánujeme

6.7.2008 Jsme se byli podívat na ME ve flyballu. Což pro nás byl neuvěřitelně krásný zážitek. Jen Dártík celou dobu litoval, že si nemohl zaběhnout také. Samozřejmě jsme se zde potkali s s mamkou a babičkou.

23.6.2008 Dnes jsem si byl zaběhat agility s páníčkem a cestou domů jsme se byli i vykoupat. 

19.6.2008 Tak už se zase můžeme vrhnout do tréninků s plnou vervou, jen bohužel zrovna tuto neděli nám cvičák odpadá, ale již se těšíme na ten další, tak mne panička teď bere alespoň koupat, což to jsem také spokojen no prostě "VODNI PES" jak se patří.

25.5.2008 Dnes byl Darth s páníčkem zase po delší době si zaběhat flyball, bohužel zrovna dnes tam neměli nikoho, kdo by je trénoval, tak si alespoň zaběhli to co umí. Už se zase těšíme až budeme moci chodit pravidelně.

8.5.2008 Tak jsem se byli letos podruhé koupat a já si s sebou vzala fotoaparát, abych mohla zdokumentovat Dráčkovo druhé já (samozřejmě spolu s flyballem). Vyfotit Dráčka, jak normálně plave, je nadlidský výkon.

1.5.2008 Byli jsme se podívat na řepařské drážce a spojili to s vycházkou na viničák.


 

20.4.2008 Na procházce jsme pořídili fotečky, hlavně už aby bylo pěkně a mohli se začít chodit koupat, to se z našeho Dráčka zase pomalu začne stávat vodní pes

19.4.2008 Dnes jsme byli v Mladé Boleslavi, kde jsme se zúčastnili našich prvních neoficiálních závodů. V agility jsme se umístili na 5. místě, v jumpingu na 6. místě a dále v programu byla rovinka, kde jsme se  umístili na 5. místě a v tomto běhu jsme si vysloužili odznak čistého běhu.Také bych chtěla poděkovat Verče za natočení videa a pokud se mi ho podaří upravit, tak ho sem vložím.

13.4.2008 Dnes jsem si byl zaběhat s páníčkem Flyball a trošku agility, jelikož má panička trošku rušno při dokončování studia, tak se omlouváme i za pomalejší aktualizování.

1.4 Tak mám konečně boudu, která mi vyhovuje, ta předchozí na mne byla velká a neměl jsem dostatečný výhled na dění v ulici.

14.3.2008 Doufám, že někoho přesvědčím, aby jel se mnou a s Dárthíkem na cvičák, aby nám zase udělal dokumentaci.

10.3 2008 Dnes jsme měli první individuální hodinu agility pod vedením Jany Frydrychové v Lysé nad Labem.

6.3. 2008 Vložen příběh z první cesty vlakem do sekce povídání.

17.2. 2008 I ve velmi mrazivé neděli jsme  vyrazili směrem cvičák. Darth nám v autě celou cestu dělal zvukovou kulisu, prý "už abychom tam byli, to auto je strašně pomalé". Jen byl pro dnešní den vynechán flyball kvůli teplotě, která se v ranních hodinách pohybovala okolo 9 stupňů pod nulou.

1.2.2008 Tak jsme přihlášeni na výcvikový tábor agility do agility kempu Větřkovice, už se tam moc těšíme. V blízkém okolí je i rybník pro našeho hafana jak stvořený :-). Do odkazů přidán odkaz na naší Briárdí kámošku Cherie.

6.1.2008 Takže jak vidíte, fotky již byly dodány, tady je pár fotek ze Silvestra. Užíval si je dostatečně a ne jenom s jedním klacíkem.:"že Dartí". Jinak dneska jsme opět byli trénovat, protože je neděle, ale to už je asi všeobecně známé :-) jen škoda že dneska flyball nebyl, takže tenisákové šílenství bude hold zas příště a nebo jen na zahradě.

4.1.2008 Fotografie z dovolené mezi svátky, kterou si Darth pořádně neúnavně užíval - hlavně tedy s klackem v tlamičce, budou brzy dodány.

1.1.2008 Přejeme hodně štěstí, zdraví i úspěchů do nového roku.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one