PF 20011

Všem přejeme nádherné prožití Vánočních svátků a vše nej do nového roku!


Videa

Zde je videosestřih od Michala Vokrouhlíka z Emilova dvojskoku, ve kterém se objevil i náš Dárthík.  

Otevřené mistrovství BCCCZ - naše družsto Tsunami 1 - Video. 

Dárthík

Tábor Smržovka 2010

Intenzivka 19. 9. 2010

Ukázky v Chvalovicích bohužel nemám natočeny.

 

Aceík

Tábor Smržovka 2010

Intenzivka 19. 9. 2010 - nepodařilo se mi nahrát video

Ukázky v Chvalovicích - zde Aceík moc potěšil - pracoval i v neznámém prostředí, plném nových vjemů, tolik koní pohromadě viděl poprvé v životě.


10. 10. 2010 Emilův dvojskok
 
Dnes se Dárthík zúčastnil poprvé s páníčkem svých agility závodů u nás na cvičáku. Docela se oba snažili a bylo z toho v 1. zkoušce 4. místo a v 2. zkoužce diskvalifikace. 
25. 9. 2010 Jizerská střela
 
Dnes se naše družstvo zúčastnilo letošního posledního flyballového turnaje. Umístilo se na 7. místě v první divizi, ale hlavně, že si všichni zaběhali a užili si atmosféru. S Aceíkem jsme vyrazili na houby a cestou jsme se koukli i na kravičky – to bylo nadšení :-). Bohužel jsem si s sebou nevzala foťák, takže žádná fotečka, ale konečně dodávám fotky z tábora – HURÁ.

 


23. 9. 2010 DRACO LUSIKA (Dárthík)  slaví své 4. narozeniny

Milý Dárthíku přejeme Ti hlavně to zdravíčko, hodně hozených míčku, hodně vytvořených kapiček ve vodě, hodně mlsek a prostě všeho, co Tě baví k Tvým narozeninkám. Jsme rádi, že jsi s námi.


19. 9. 2010 Intenzivka s Jitkou Novotnou

Dnes jsme se zúčastnili intenzivního výcviku s Jitkou Novotnou. Kluci se moc snažili a zase něco nového se dozvěděli.  


8. 8. 2010 Otevřené mistrovství BCCCZ ve flyballu, Brno

 

 

Náš letošní druhý flyball. turnaj se konal v Brně, kde jsme se s našim týmem umístili na 6. místě v 1. divizi. Dárthík se moc a moc těšil, ale bohužel si moc nezaběhal, protože si natáhnul sval a začal kulhat. Jeho chuť do běhání nám neustále připomínal jeho vysoký štěkot. (Vůbec to nechápu, jak to může vydržet celý den). Aceík si pohrál s jinými pejsky a snad i on příští rok zavítá na nějaký ten flyball. turnájek. Dárthík se zase trochu zlepšil a jeho nejlepší čas byl 4,6s.


11. 7. 2010 - 22. 7. 2010 jsme se účastnili tábora agility ve Smržovce

pod vedením Jitky Novotné a Katky Kovaříkové. Tábor byl opět skvělý, opět jsme se dozvěděli plno nových informací a Aceík začal dokonce i skákat. Až bude trochu více času, dodáme i fotečky. Na táboře jsme se potkali i se sourozenci Aceíka. Zúčastnili jsme se dvou táborových závodů. V prvním zářil Dárthík když obsadil druhé a třetí místo a ve druhém závodě byl úspěšný Aceík, který obsadil třetí místo.

 


1. 6. 2010 ACE OF SPEEDY DREAM (Aceík) slaví své 1. narozeniny 

 

Milý Aceíku přejeme Ti vše nej k prvním narozeninkám, hlavně zdravíčko a samozřejmě hodně moc granulek a ostatních mňamek. Doufáme, že budeš i nadále naše neustále usměvavé, mazlivé a ukecané torpédko, které dokáže svými nápady každému zvednout náladu.

 

Všem sourozencům přejeme taktéž hodně zdraví a vše nej do dalších let.


15. 5. 2010 Oblastní výstava Kačina
 
Ace se zúčastnil oblastní výstavy na Kačině. Vystavoval se ve třídě mladých a vysloužil si ohodnocení Výborný 1. Aceík se moc snažil, ale bylo poznat, že je to naše první výstava, neboť i já jsem byla strašně nervózní :-). Fotky zde.
 

 
8 - 9. 5. 2010 EAGER´S CUP
 
 
Tento víkend jsme se zúčastnili s naším družstvem Tsunami1 výše uvedeného závodu a vybojovali jsme si třetí místo ve druhé divizi. Doufám, že budu mít už brzy více času a budu moci doplnit všechna slibovaná videa a fotky. Fotky zde. Fotky od Andrejky Soldánové jsou k vidění zde.

25. 4. 2010 Kutnohorský groš
Dnes proběhly první agility závody konané v domácím prostředí v Kutné Hoře. No musím říci, že jsem se tentokrát vůbec nepoprala s kurzem parkuru (asi budu muset více trénovat paměť), doběhli jsme jen zkoušku a to na osmém místě.

17. – 18. 4. 2010  Zlatá překážka
 
Tento víkend jsme se zúčastnili závodů v Hradci Králové, v sobotu jsme běhali celý den v hale a v neděli zase venku. V sobotu nám stavěla parkury Lenka Pánková a v neděli Jitka Novotná. Parkury byly pěkné, Dárthík se moc snažil, počasí taky vyšlo, jen panička občas měla zatmění ve vedení, ale něco se nám i podařilo zaběhnout do cíle bez diskvalifikace. Jen oba kluci Dárthík i Aceík měli demoliční náladu a oba zničili přepravní boudičky. Aceík byl úspěšnější, ta jeho se stala nepoužitelnou, ale i on mi udělal radost, protože jsem zkoušela, jak bude poslouchat v rušném prostření a on se vůbec ničím nenechal rozptylovat a dělal přesně, to co jsem chtěla. Časem doplním video a výsledky.

27. 3. 2010
 
Jsme vyrazili na zkoušky do Kyjí. Parkury byly moc pěkné a běhavé, bohužel jsme si je pokazili zónami, dostatečně jsem si je nepohlídala a tak jsme skončili na 14. a 7. místě a v součtu na 7. místě.

7. 3. 2010 Hradíšťko u Sadské
   
Dnes jsme se vydali na závody do Hradíšťka u Sadské na agility závody. Jumping a agility disk a ve zkoušce jsme byli třetí s jedním odmítnutím. Úplně jsem zapomněla dát povel na kladinu – naštěstí tam nebyla žádná jiná lákavá překážka. Jinak kolo jsme zase uklidili, neboť se u nás zase objevil sníh a mírný mráz, takže budeme čekat opět na lepší počasí. Na závody jsem si bohužel nevzala foťák, bohužel nejsou tedy žádné obrázky.

28. 2. 2010 KOLO

V pátek jsme si byli zaběhat zase v hale, v sobotu jsme vyndali na procházku i jízdní kolo, docela to šlo (volíme krátké okruhy, aby to nebylo moc náročné pro začátek).


13. 2. 2010 KRYTÁ HALA

Dostali jsme možnost si jít zase po delší době zaběhat, díky Zko Pňov, do kryté haly. Myslím, že se to klukům líbilo a mně tedy určitě. Pro Aceíka to byla první zkušenost s jízdárnou a myslím, že to zvládl.


30. – 31. 1. 2010 Smraďoši

I tento víkend jsme si užívali procházek, tentokrát nám přálo pěkné počasí, neboť i svítilo slunéčko, občas jsme měli štěstí, že nám cestu prohrábl traktor a někde jsme hold zapadli. Jen v neděli jsem kluky neuhlídala a vyváleli se mi v nějaké voňavce od slepiček– tedy pro ně. Takže nás asi bude čekat koupel - to z toho budou odvázaní. Fotky se mi moc nepovedly, ale podívat se můžete. Jinak nebojte Aceík Darthíka nezakousnul, i když na fotce to skoro tak vypadá.


27. 1. 2010 Nutrie říční

Víkend jsme strávili ve Zruči nad Sázavou, kde jsme potkali u řeky Sázavy jedno zvířátko – Nutrii říční, kterou jsem snad takto ve volné přírodě viděla poprvé. Oba psí hoši se vzorně dívali z mostu a nedělali žádný povyk. Procházky jsme si užili, ale už aby bylo lepší počasí a dalo se pořádně něco dělat, chodit jen ve vyšlapaných cestách už nás NEBAVÍ. No dnes je středa a i u nás bylo ráno – 19,1 stupňů, což je pro mne HROZNÉ. Jinak se u nás nic moc nového neděje. 


18. 1. 2010 Poklidný víkend
Víkend z hlediska výcviku byl docela poklidný, neboť v našich výšinách stále leží dost sněhu, tak se necvičí. V sobotu jsme se vydali na tříhodinovou procházku, kde jsme potkali i kamaráda, hnědého labradora, tak se oba hoši vylítali a po příchodu oba padli a bylo jim úplně jedno kam. V neděli jsme jeli na oslavu, ale i tam byli pejsci, tak se Aceík ani Dárthík nezastavili a neustále něco dělali. Jen po příjezdu domů a odklizení sněhu ulehli. Jenomže to jsme neměli dopustit. Oba pejsánkové se prospali a v noci si jeden z nich ochutnal páníčkovu zimní botu. No dnešek už trávili zase venku. Velkým překvapením byly deky, které zůstaly v boudách a hlavně v celku – HURÁ!!!!!!!
13.1. 2010  Váhové info

Ještě  musím doplnit váhové informaci z veteriny Aceík 16, 2 kg a u Dárthíka 22,2 kg ( zde je vidět, že jak přišel Aceík, tak mizí všechny granulky v Dárthíkovi, před tím mu i zbývaly v mističce, tak upravujeme krmnou dávku).


9. 1. – 10. 1. 2010 Sněhové bariéry

 No nikdy jsem si nemyslela, že by v Kolíně mohla být takováto sněhová kalamita jako tento víkend. Máme tu přes 20 cm sněhu. Na tento víkend jsem měla naplánováno, že začneme s Aceíkem v sobotu chodit na poslušnost, bohužel díky sněhu a mému nachlazení se nic nekonalo. Na cvičáku v Kolíně se díky vysoké sněhové přikrývce ani nic nekonalo, tak jsme o nic nepřišli. Takže to naštěstí nebylo jenom mnou. V neděli jsme přišli i o výcvik agility a flyballu, ale ono se v tomto počasí doopravdy cvičit nedá, tak snad bude lépe příští víkend, i když zase mají být dle předpovědi mrazy. Doufám, že předpověď ještě změní. Tak jsme si alespoň užívali sněhu. Dárthík asistoval při úklidu sněhu, Aceík se zase pro změnu ve sněhu válel. Naštěstí se oba psí kluci nechali vyhecovat k honičce ve sněhu, takže sem tam se podařila u nich vytvořit únava, ale jen na pár minut, prý abychom se doma nenudili. Sněhové radovánky jsme se snažili zachytit alespoň na těchto fotkách.


7. 1. 2010 Veterina

Dnes nás čekalo očkování, jelikož se kluci před návštěvou veterináře řádně honili a Aceíkovi se podařilo Dárthíkovi stáhnout obojek (neznámo kde), což bylo na veterině nemilé překvapení, tak jsme museli na Dárthíka použít obojek Aceíka. Aceík totiž do ordinace vběhl s nadšením, uvítal paní doktorku řádným olíznutím, které následovalo ještě několikrát i po injekci. No Dárthík se netvářil moc nadšeně. Ale oba hoši to zvládli na jedničku a doufám, že na toto místo pojedeme zase až za rok.

3. 1. 2010 Kačina

Dnes nám odpadl cvičák, kvůli mrazu,  tak jsme se vydali na procházku na zimní Kačinou.


28. 12. 2009 – 2. 1. 2010 Silvestr

Letošní silvestrovský pobyt jsme strávili ve Smržovce u mamky a chovatelky Aceíka. Pobyt byl moc a moc pěkný, jen jednu vadu měl – byl moc krátký. Panička si i zalyžovala no a pak si s námi užívala procházek. Neboť nebylo moc sněhu, tak jsme se byli podívat u pramenu Nisy, také jsme si udělali výlet na Černou Studnici, byli jsme se podívat i na místní cvičák, kde jsme strávili v roce 2009 skvělý tábor, na který moc rádi vzpomínáme. Za fotku Aceíka děkujeme Katce a na druhé fotce vidíte společenského psa Dártíka při hře „Člověče nezlob se“ – no měla jsem co dělat, abych kostku uhlídala, protože Dárthíka strašně bavilo ji chytat. No Aceík si užil pobyt vítáním a mazlením, pořád bylo s kým. No a co se týče 31.12, tak pro Dárthíka nic moc, chudák byl zalezlý pod postelí a Aceík to naštěstí nevnímal. Tak doufám, že to Aceíkovi vydrží, co nejdéle a u Dárthíka se to zlepší. Tady je pár fotek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one